Prywatne kino

Prywatne kino to pomieszczenie zaprojektowane i wybudowane jako integralna część domu, wyposażone we wszystko, co potrzebne, by zapewnić rozrywkę na najwyższym poziomie i stać się uwielbianą przez Twoją rodzinę i znajomych formą spędzania czasu. Prywatne kino może stać się przestrzenią zapewniającą relaks i dostarczającą niezwykłych wrażeń zarówno podczas oglądania filmów, jak i słuchania muzyki w najlepszej możliwej jakości. Znajdziemy w nim nie tylko najwyższej klasy sprzęt, lecz również idealnie dopracowaną przestrzeń - zaplanowaną i wykonaną według dokładnie przemyślanego projektu. Wygodne fotele, świetnej jakości ekran i dbałość o akustykę pomieszczenia, to wszystko czego potrzebujesz, by Twoje prywatne kino spełniało najwyższe standardy. Twoje wszelkie wymagania zostają spełnione dzięki zintegrowanemu systemowi sterowania, który łączy wszystkie elementy kina w zharmonizowaną całość. Możesz usiąść wygodnie i dopasować całe pomieszczenie do swoich potrzeb - zasłonić rolety, przygasić światło, uruchomić projektor i włączyć swój ulubiony film w świetnej jakości Blu-ray, a to wszystko za pomocą tylko jednego panelu sterującego.

Głośniki Hi-end by CSR

Użytkownicy prywatnych kin są widzami filmów ze ścieżkami dźwiękowymi zawierającymi materiał najwyższej jakości. Studia muzyczne współpracujące z najlepszymi wytwórniami filmowymi są wyposażone w światowej klasy sprzęt oraz skupiają najlepszych fachowców w branży. Rezultatem jest muzyka stworzona za pomocą nowoczesnej technologii, której prawdziwą jakość można usłyszeć tylko dzięki odpowiednim urządzeniom klasy Hi-end. Najnowsze intensywnie rozwijające się rozwiązania technologiczne skupiają się na połączeniu obrazu z dźwiękiem, są to więc m.in. wydarzenia muzyczne zarejestrowane w systemie dookólnym na nośniku Blu-ray. Nieskazitelna jakość dźwięku i obrazu to najważniejsze elementy, o których należy myśleć przy wyborze sprzętu do prywatnego kina.

Projektor

SIM2 jest światowym producentem projektorów dla prywatnego kina. Projektory SIM2 posiadają najwyższe parametry w swoich kategoriach cenowych, dodatkowo wyróżnia je interesujący design i wykonanie z najlepszych materiałów. Włoski producent posiada w ofercie zarówno urządzenia do zastosowań profesjonalnych, jak i dla prywatnego kina. Projektory SIM2 wyposażone są w innowacyjny, opatentowany układ optyczny ALPHAPATH. Urządzenie gwarantujące najwyższej klasy obraz przy zachowaniu idealnie dopasowanego do Twojego wnętrza designu jest najlepszym rozwiązaniem w Twoim prywatnym kinie.

Serwer audio video

Rewolucyjny system rozrywki o wysokiej wydajności, który przechowuje wszystkie pliki muzyczne oraz filmy w jednym miejscu
dając możliwość odtwarzania dowolnych multimediów w wielu różnych pomieszczeniach jednocześnie. Nowy serwer Imerge MS1 - 3D zapewnia przełomowe rozwiązania w zakresie Twojego prywatnego kina. Jest to najlepszy sposób na gromadzenie, zarządzanie i korzystanie z multimediów z płyt CD, DVD, Blu-ray i 3D.
Serwer MS1 - 3D połączony z bardzo bezpiecznym XiVASafe zapewnia najbardziej niezawodne rozwiązanie dla przechowywania Twoich multimediów, a intuicyjne zarządzanie z poziomu tableta sprawia, że korzystanie z systemu rozrywki w Twoim domu jest jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

Realizacja w Trójmieście

To prywatne kino posiada pełną adaptację akustyczną zaprojektowaną przez wysokiej klasy specjalistę akustyki - panią mgr inż. Ewę Więckowską - Kosmalę. Perfekcyjną jakość dźwięku zapewnia nagłośnienie Hi-end, które wykonano na zamówienie i dostosowano do parametrów akustycznych pomieszczenia. W celu uzyskania nieskazitelnego obrazu został wykorzystany najwyższy model projektora 3D SIM2. Wygodę w korzystaniu z walorów kina zapewnia możliwość kierowania systemem za pomocą aplikacji zainstalowanej na tablecie, dzięki której oprócz dźwięku i obrazu możemy modyfikować również oświetlenie.

Aby zapewnić najwyższej jakości doznania kino w posiadłości w Trójmieście posiada pełną adaptację akustyczną oraz najwyższy model projektora 3D SIM2. Najciekawszym elementem tej instalacji jest serwer audio video Imerga połączony z matrycą dyskową o łącznej pojemności 42TB i mogącym pomieścić ponad 1000 filmów w technologii
Blu-ray. Intuicyjne sterowanie systemem umożliwia pilot Nevo, a do sterowania oświetleniem został użyty panel Lutron Grafik Eye.

Sceny świetlne

Film ukazujący możliwości sterowania i zmian scen oświetleniowych.

Doskonały przykład pomieszczenia w posiadłości w Gdyni, które zapewnia połączenie rozrywki w postaci najwyższej klasy prywatnego kina, stołu do bilarda i baru. Zintegrowanie różnych form rozrywki daje możliwość przyjemnego spędzania wolnego czasu i dostosowania wnętrza do różnych okoliczności.
Projektor SIM2 Crystal zapewnia znakomitą jakość oglądanych filmów czy wydarzeń sportowych, a głośniki instalacyjne pozwalają na rozkoszowanie się ulubioną muzyką.

Realizacja prywatnego kina w Gdyni oparta na projektorze SIM2 D60 oraz ekranie Adeo Screen, które gwarantują perfekcyjną jakość obrazu. W połączeniu z głośnikami ukrytymi za specjalnym materiałem wykończeniowym ścian, wnętrze nabiera spójnego, nowoczesnego charakteru z ogromnymi możliwościami, które zapewnia nie tylko najwyższej klasy sprzęt, ale również adaptacja akustyczna pomieszczenia.

Posiadłość w Gdańsku

Doskonały przykład luksusowego domowego kina zaplanowanego na niewielkiej przestrzeni, z dbałością o wszelkie standardy, zarówno techniczne, jak i estetyczne. Dyskretnie ukryte głośniki CSR zapewniają wspaniałe doznania akustyczne, a profesjonalny efekt oświetlenia zapewnia system Lutron.

Realizacja w Sopocie

Show room ARC STUDIO pokazujący zaawansowane możliwości integracji wszystkich systemów automatyki, z jakich można korzystać w domu. Dopasowanie parametrów do indywidualnych wymagań daje możliwość elastycznego kreowania naszej własnej przestrzeni w dowolny sposób. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, roletami, zasłonami, urządzeniami audio video, bramami wjazdowymi i garażowymi, domofonem i monitoringiem - to wszystko czego potrzebujesz, by dom naprawdę spełniał Twoje potrzeby.