Multiroom audio

Zintegrowany system Multiroom Audio zapewnia niezwykłą możliwość słuchania dopasowanej do Twojego nastroju muzyki w dowolnym miejscu domu. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie specjalne okazje i uroczystości nabierają pełniejszego charakteru, a Twoje ulubione albumy muzyczne towarzyszą Ci na każdym kroku. Świeża poranna energia pod prysznicem, czy może spokojne chwile relaksu wieczorem w sypialni - czegokolwiek potrzebujesz, pomożemy Tobie to osiągnąć.
Instalacje multiroom mogą składać się z kilku głośników zainstalowanych w salonie, kuchni i łazience, mogą również obejmować swoim zasięgiem cały dom. Pozwól sobie na niepowtarzalny klimat dla siebie, rodziny i znajomych.

Sterowanie

Sterowanie systemem odbywa się za pośrednictwem aplikacji zainstalowanej na wybranym przez Ciebie mobilnym urządzeniu. Intuicyjna obsługa i skuteczna nawigacja pozwolą dostosować muzyczny charakter Twoich wnętrz w kilka chwil,
z każdego miejsca domu.

Nagłośnienie Hi-end

System multiroom może być zbudowany z użyciem dyskretnych głośników instalacyjnych, jeżeli jednak pragniesz najwyższej jakości dźwięku, dajemy dostęp do takiej możliwości. Nagłośnienie klasy Hi-end może być jednym z elementów systemu multiroom audio, tak jak krystalicznie czyste brzmienie może stać się stałym towarzyszem w Twoim codziennym życiu.

Ukryta muzyka

W podanym przykładzie instalacji multiroom w domu w Sopocie dyskretne głośniki sufitowe wspierane są przez system sterowania Control4.

Głośniki sufitowe

Dyskretne i estetyczne głośniki sufitowe dostarczają świetną jakość dźwięku w wybranych przez Ciebie pomieszczeniach, równocześnie idealnie komponując się z charakterem każdego wnętrza. Połączenie możliwości słuchania muzyki z zachowaną estetyką pomieszczenia jest największa zaletą tego typu nagłośnienia.

Ruch i dźwięk

Instalacja multiroom z panelem sterującym SpeakerCraft na basenie w posiadłości w Gdyni. Głośniki sufitowe wypełnią muzyką przestrzeń, w której wykorzystujesz swój wolny czas na wykonywanie ulubionej formy ruchu i relaksu. Możesz cieszyć się swoją biblioteką muzyczną zarówno nad, jak i pod wodą, dzięki zainstalowanym na dnie basenu głośnikom.
Z naszym systemem multiroom audio Twoja muzyka może towarzyszyć Ci wszędzie tam, gdzie tylko zechcesz.

Responsywność

Instalacja multiroom w domu w Gdyni zarządzana przez panel sterujący SpeakerCraft, dzięki któremu w wyjątkowo szybki i prosty sposób można zarządzać zintegrowanym systemem zapewniającym kontrolę nad multimediami.