Ciepły dom

Ogrzewanie oraz klimatyzacja są w domu elementem gwarantującym komfort życia codziennego poprzez dostosowanie temperatury według osobistych preferencji. Dołączenie tych składników do zintegrowanego systemu sterowania daje jeszcze szersze możliwości zapewnienia komfortu i przyjemności przebywania w domu. Z jednego panelu sterowania można określić dowolną temperaturę w każdym pomieszczeniu, jak również zdalnie wyłączyć ogrzewanie gdy przestrzeń jest nieużywana, na przykład podczas wyjazdów. Integracja tego typu systemów niezwykle ułatwia dostosowanie temperatury w domu do potrzeb mieszkańców oraz znacznie wpływa na obniżenie opłat związanych z ogrzewaniem i klimatyzacją.

Innowacyjne rozwiązania

Stosując nowoczesny system ogrzewania w lepszym stopniu wykorzystujemy potencjał innowacyjnego sprzętu grzewczego, co przekłada się na naszą wygodę i ekonomię działania urządzeń. Inteligentna funkcja Eco optymalnie dopasowuje temperaturę do naszych potrzeb dbając równocześnie o ekologię. Radiowe połączenie urządzeń grzewczych z panelem sterowania umożliwia szybkie i wygodne zmiany temperatury - wszystko po to, by dom stał się miejscem z perfekcyjnie dopasowanym klimatem.

Sterowanie ogrzewaniem

Dzięki zintegrowanemu systemowi istnieje wgląd poprzez panel sterowania we wszystkie strefy ogrzewania i panującą w nich temperaturę. W prosty i szybki sposób można dowolnie dostosowywać warunki w różnych pomieszczeniach i strefach. Istnieje możliwość zarządzania ogrzewaniem podłogowym, systemem wentylacji jak i takimi przestrzeniami jak sauna, w których mamy możliwość automatycznej modyfikacji temperatury według wcześniej ustalonego programu.