Hi-End audio by CSR

Przy dzisiejszym rozwoju technologii możliwość rozkoszowania się muzyką posiada prawie każdy, jednak tylko nieliczni mogą poczuć emocje związane z byciem posiadaczem urządzeń klasy Hi-End. Jest to nie tylko możliwość słuchania muzyki w najwyższej jakości, to również możliwości stworzenia idealnie dopasowanego projektu elektroniki kolumn czy też wzmacniacza. Niezmiernie istotne jest, że estetykę wykonania takich urządzeń można podnieść do skali mistrzostwa.

Historia firmy Chris Sound Research związana jest z osobą Krzysztofa Jarkowskiego, którego bezkompromisowość i bogaty życiorys zawodowy zarówno jako muzyka, jak i elektronika miały ogromny wpływ na dzisiejszy potencjał CSR. Urządzenia tej marki różnią się pod wieloma względami od produktów wytwarzanych seryjnie - składa się na to wiele innowacyjnych rozwiązań stosowanych dotychczas przede wszystkim w urządzeniach profesjonalnych, wojskowych, medycznych - teraz dostępnych również do Twojego prywatnego użytku.

Cechy systemów CSR

Wyrafinowane technicznie urządzenia oferujące dużą precyzję przetwarzania wyrażają swoją często bardzo nieobiektywną „osobowość”. Bez integracji toru audio i zaawansowanej optymalizacji konstrukcji nie można osiągnąć doskonałej jakości dźwięku. Firma CSR świadoma tych zależności znalazła się w nielicznej na świecie grupie producentów zajmujących się wytwarzaniem kompletnych, zoptymalizowanych systemów audio. Celem definiującym ogólne założenia i kierunki działania CSR jest wzajemna integracja poszczególnych składników toru odsłuchowego w taki sposób, aby działanie całego systemu było porównywalne do reprodukcji zdarzenia muzycznego w warunkach koncertowych.

Wzmacniacze CSR

Każdy wzmacniacz CSR zbudowany jest w konfiguracji true dual-mono, a także wyposażony w parę symetrycznych wzmacniaczy prądu stałego, spełniające rolę wysokowydajnych regulatorów napięć zasilających. Tego rodzaju unikatowa topologia wraz z perfekcyjnym wykonaniem układów elektronicznych gwarantują naturalność brzmienia, precyzję przetwarzania i możliwości niezwykłej ekspresji.

Nieprzeciętna jakość

Przykładem dążenia do perfekcji w tworzeniu sprzętu audio jest hybrydowy moduł stabilizatora napięcia Ultra Precision Voltage Regulator o maksymalnie korzystnych parametrach, stosowany w wielu urządzeniach marki CSR.

Najwyższe wartości

Przy tworzeniu systemów Hi-end audio najistotniejszym zadaniem jest zwrócenie uwagi na ogromną wartość, jaką niesie ze sobą muzyka w znakomitej jakości, pochodząca z urządzeń najwyższej klasy. Połączenie doznań z wielu zmysłów, dbałość nie tylko o nieskazitelny dźwięk, lecz również o perfekcyjną estetykę, prowadzi do uzyskania systemów potrafiących zadowolić najbardziej wymagających miłośników muzyki i pięknych przestrzeni.